ضمانت هفت روزه گیگ باکس

شما با اعتماد به ما و اولین خریدتان از گیگ باکس، وارد لیست مشتریان ما خواهید شد و این سرآغاز ارتباطی طولانی خواهد بود

شما با خرید از فروشگاه گیگ باکس، فقط قیمت‌های موجود بر روی سایت را پرداخت می‌کنید و هیچ هزینه اضافه اعم از مالیات و... را پرداخت نخواهید کرد .همچنین ملزم به خرید هیچگونه لوازم جانبی و نرم‌افزار در کنار محصول نخواهید بود و قیمت سایت (برای همه محصولات)، قیمت نهایی (قیمت آخر) می‌باشد. البته باتوجه به محل خریدار، هزینه‌ی حمل به مبلغ خرید شما افزوده می شود.

گیگ باکس ، کالاهایی را برای عرضه انتخاب می‌کند که از نظر کیفیت در حد مطلوبی قرار داشته باشند، حتی اگر نام و برند آنها شناخته شده نباشد. تمامی کالاهای موجود گیگ باکس، قبل از آنکه برای فروش عرضه شوند، از نظر کیفیت و کارایی محصول و همچنین اعتبار شرکت توزیع کننده‌ی آن، بررسی و کنترل می‌شوند.

ضمانت هفت روزه گیگ باکس

مطالب فوق پیش نیازی بود برای دادن این ضمانت به شما:

ضمانت برگشت 100 % هزینه پرداختی خریدار و پس گرفتن محصول تا 7 روز پس از خرید
(7 روز از زمان رسیدن محصول به دست خریدار)

1- مشخصات ذکر شده برای هر محصول در فروشگاه اینترنتی گیگ باکس ، با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)
2- محصول با قیمتی بالاتر از قیمت اکثریت فروشندگان بازار، عرضه شده باشد. (عودت بدون کسر هر نوع مبلغ - دارای شرایط ذیل)
3- با توجه به تغییرات سریع برخی محصولات مثل گوشی تلفن همراه، قیمت موبایل مشمول این بند نمی شود. حتی ممکن است قیمت ها هر ساعت تغییر کنند. قیمت برخی محصولات از جمله موبایل‌ها با سود ثابتی از جانب گیگ باکس عرضه می شوند اما ممکن است قیمت ارائه محصول توسط تامین کنندگان به گیگ باکس ، در روز چندین بار تغییر کند.
4- در هنگام مقایسه قیمت‌های گیگ باکس، حتما به مشخصات محصول، گارانتی، لوازم جانبی و تعداد آنها و هدایای همراه محصول دقت فرمایید.
5- در صورت ادعای گیگ باکس به اصل و اوریجینال بودن محصول، محصول اصل نباشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)
6- در صورت داشتن گارانتی، ضمانت‌نامه محصول معتبر نباشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)
7- کالای خریداری شده از مجموعه گیگ باکس ، نو نبوده و یا ایرادی داشته باشد (علیرغم آکبند بودن) یا متعلقات آن، کم و کاستی داشته باشد. (عودت بدون کسر هر نوع مبلغ - دارای شرایط ذیل)
8- چنانچه بعد از خرید آنلاین، به هر دلیل از خرید خود پشیمان شدید می بایست قبل از آنکه کالا توسط گیگ باکس برای شما ارسال شود، به واحد پشتیبانی با شماره تلفن 34212668(031) اطلاع دهید تا کالا ارسال نشود. چنانچه بعد از رسیدن کالا به دستتان، خواستار عودت آن باشید، امکان عودت امکان پذیر نمی باشد.
9- امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و گیگ باکس از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.