سوالات متداول

فروشگاه اینترنتی گیگ باکس به تازگی وارد عرصه فروشگاه های آنلاین شده است اما با نام یسنا کامپیوتر از سال 86 تجربه فعالیت در مارکت موبایل و کامپیوتر را دارد و در این زمینه دارای پروانه کسب می باشد، از آنجا که نیاز های جامعه به سمت مارکت های آنلاین سوق گرفته تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی گیگ باکس نمودیم و از اینکه در این راه درکنارمان هستید بسیار به خود می بالیم.

برای استفاده از خدمات گیگ باکس الزامی به عضویت نیست.
اما پیشنهاد می کنیم برای پیگیری راحت تر سفارشات و خدمات و همچنین ثبت سابقه خرید برای عضویت اقدام کنید.

گیگ باکس در تمامی مراحل سفارش برای کاربر پیامک و ایمیل ارسال می کند.
گیگ باکس پس از ثبت سفارش شما کالا را برای پست ارسال و پس از تحویل کالا به پست پیامک کد رهگیری پستی به شماره موبایلی که در سفارش خود درج نمودید ارسال می شود.تا زمان رسید کالا به دستتان میتوانید با استفاده از همین کد رهگیری در سامانه پست کشور سفارش خود را پیگیری کنید.

پس از ثبت سفارش ، در صورتی که سفارش هنوز ارسال نشده باشد امکان تغییر و یا کنسل کردن آن می باشد.برای این کار لازم است سریعا با بخش ارتباط با مشتریان گیگ باکس (34212668 -031) تماس بگیرید.

در تمامی حالات ، پس از ثبت سفارش توسط کاربر ، عملیات پردازش توسط گیگ باکس انجام می شود و نیازی به تماس کاربر با گیگ باکس نیست.

تمامی خدمات گیگ باکس تنها از طریق وب سایت فروشگاه ارائه می شود و با توجه به اصول خریدهای اینترنتی ، امکان خرید حضوری و فیزیکی مهیا نیست.

گیگ باکس در حال حاضر از روش پرداخت آنلاین توسط درگاه امن Pay.ir و بانک سامان استفاده می کند.

همچنین در صورت عدم توانایی پرداخت آنلاین ، می توانید وجه سفارش را به شماره حساب های اعلام شده در زمان سفارش واریز نمایید و با گیگ باکس تماس بگیرید.
** از تاریخ 98/07/01 مشتریان اصفهانی می توانند در هنگام ثبت سفارش ، گزینه پرداخت پس از تحویل را انتخاب و با پرداخت مبلغ 50،000 تومان بعنوان پیش پرداخت سفارش خود را ثبت و هنگام تحویل سفارش مانده حساب سفارش را پرداخت کنند.

با استفاده از تمامی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب ، با استفاده از رمز دوم و کد CVV2 و تاریخ انقضای کارت می توانید وجه سفارش را پرداخت نمایید.

محصولات موجود توسط پست پیشتاز ارسال خواهند شد.
مدت زمان مورد نیاز برای تحویل مرسولاتی که از انبار گیگ باکس ارسال می شوند بین ۲۴ ساعت تا ۷ روز کاری می باشد.
هر زمان که شما سفارش خود را با پرداخت هزینه نهائی کنید ، فردای آن روز سفارش شما به پست تحویل داده می شود و کد رهگیری پستی به شماره موبایلی که در زمان ثبت سفارش در فرم درج نمدید ارسال می شود. اگر در شهرهای بزرگ مثل مراکز استان زندگی می کنید، سفارش شما بین 2 الی 3 روز کاری به دستتان می رسد و اگر در شهر های کوچک تر زندگی می کنید بین 4 تا 7 روز کاری زمان می برد.

محصولات توسط پست پیشتاز ارسال خواهند شد و درب منزل تحویل می شوند.

تمامی محصولات به فروش گذاشته شده در گیگ باکس به صورت نو و آکبند عرضه می شوند و گیگ باکس تمام تلاش خود را در جهت ارسال محصولات به صورت پلمپ می نماید اما گیگ باکس نمی تواند تضمین دهد که تمامی محصولات پلمپ باشند اما تضمین دریافت محصولات نو و آکبند به عهده گیگ باکس است و تمام محصولات از زمان تحویل سفارش شامل ۷ روز مهلت تست می باشند.

موبایل های موجود در فروشگاه گیگ باکس همه نسخه گلوبال هستند اما اگر محصولی نسخه چین باشد در توضیحان محصول حتما درج شده است.در صورت اهمیت موضوع می توانید در هنگام خرید این موضوع را از فروشگاه استعلام نمایید.

موبایل های موجود در گیگ باکس دو دسته هستند.رجیستر شده و بدون رجیستر.
موبایل های رجیستر شده همراه با کد فعال سازی سامانه همتا برای مشتری ارسال می شوند و رجیستر کردن موبایل های بدون رجیستر بر عهده خریدار می باشد.
*در حال حاضر طبق قوانین گمرک برای رجیستری هر فرد در سال می تواند یک عدد گوشی موبایل از طریق پست خارجی دریافت کند و وجود خط موبایل به نام گیرنده ضرورت دارد.
*در حال حاضر طبق قوانین گمرک برای رجیستری هر فرد در سال می تواند یک عدد گوشی موبایل از طریق
پست خارجی دریافت کند و وجود خط موبایل به نام گیرنده ضرورت دارد.

در توضیحات محصولات استوک یا کارکرده وضعیت ظاهری بصورت A++,A+,A درج می شوند که هر + نشان دهنده ظاهر بهتر کلا می باشد.

کلیه محصولاتی که در فروشگاه گیگ باکس به فروش می رسند از نو گرفته تا استوک و دست دوم ، از زمان رسید کالا به دست مشتری دارای 7 روز مهلت تست می باشند و چنانچه کلا معیوب یا مشکل فنی داشته باشد با بخش پشتیبانی گیگ باکس (34212668 -031)تماس بگیرید تا در چریان روند تعویض محصول قرار بگیرید.

می توانید جهت ارتباط با بخش ارتباط با مشتریان (342126668-031) تماس بگیرید. ما در ساعات کاری با افتخار پاسخگوی شما هستیم.

سوالات متداول